Przedłużanie włosów - Szkolenia

 

ZAPISY przyjmujemy pod numerem tel. 508 029 087Słysząc, że jakaś metoda jest „zła”, zawsze odpowiadamy, że różne metody są odpowiednie dla różnych osób w różnych sytuacjach, a poprawnie wykonany zabieg gwarantuje zadowolenie klienta. Należy również podkreślić, że jeśli przedłużanie włosów wykonuje profesjonalista, na dobrych materiałach i urządzeniach, żaden zabieg przedłużania włosów nie niszczy włosów.

Bezpieczne przedłużanie włosów, to priorytet każdego profesjonalisty. Nasza wykwalifikowana kadra Coco 33, najwyższa jakość starannie wyselekcjonowanych włosów oraz wysokiej klasy urządzenia, gwarantują, iż przedłużanie, zagęszczanie czy uzupełnianie włosów, będzie w najwyższej mierze zadowalające dla klienta. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, począwszy od pierwszego kontaktu, na długoletniej przyjaźni kończąc.

Czuj się swobodnie dzwoniąc do nas na numery kontaktowe każdego dnia tygodnia o dowolnej godzinie – jeśli nie odbierzemy telefonu, spróbuj ponownie lub zostaw wiadomość – oddzwonimy do Ciebie.

Zapraszamy do krótkiej prezentacji poszczególnych metod:
1.Metoda Micro Ring
2.Metoda keratynowa (na ciepło)
3. Ultradźwięki
4. Metoda taśmowa –tissage
5. Metoda na tulejki
6. Metoda na tulejki termokurczliwe
7. Metoda clip on/off (Clip-in) – taśmy na klipsach
8. Metoda TAPE-ON/TAPE-OFF/Easy-On - „kanapka”


1.Metoda Microrings
Są to małe obrączki zaciskane na włosach, dobierane w kolorze naturalnych włosów klientki. Mikroringi są mało widoczne, wręcz dyskretne. Główną zaletą metody jest to, że włosy nie są poddawane działaniu temperatury ani środków chemicznych, które to czynniki mogą mieć negatywny wpływ na strukturę włosa. W przypadku metody obrączkowej i tulejkowej, włosy mogą być noszone, dopóki są zadbane i wyglądają estetycznie. Gdy odrost zaczyna przeszkadzać w codziennej pielęgnacji włosów (głównie przy czesaniu – osłabia to również trwałość łączeń) pasemka można zdjąć, zregenerować i założyć ponownie przy użyciu nowych obrączek lub tulejek. Zabieg taki wykonujemy średnio co 3 – 4 miesiące. Jest to okres optymalny, zarówno jeśli chodzi o trwałość łączeń, jak i wygodę codziennej pielęgnacji.


2.Metoda keratynowa (na ciepło)
Pasemka są mocowane do włosów za pomocą zgrzewów keratynowych (niekiedy stosowane są inne substancje na bazie keratyny, żywicy lub wosku pszczelego). Pozwala na doczepienie dużej ilości włosów, dzięki regulacji grubości pasemka. Po upływie kilku miesięcy, gdy pojawi się odrost włosy należy zdjąć. Nie zawsze udaje się odzyskać odpowiednią ich ilość, by założyć je ponownie.
Uwaga:
Kilka dni przed przedłużaniem należy wykonać test uczuleniowy – założyć z tyłu 3-4 łączenia i ponosić 2-3 dni. Jeżeli nie wystąpi reakcja alergiczna swobodnie możemy doczepić pasma na całej głowie. Włosy przedłużone metodą na ciepło nosi się 2-3 miesiące. Łączenia zdejmuje się przy użyciu specjalnego removera.


3. Ultradźwięki

Metoda ta wykorzystuje zjawisko „zimnej fuzji” do przedłużania włosów. Urządzenie służące do przedłużania włosów za pomocą ultradźwięków zastępuje rolę zgrzewarki, a przy tym jest bezpieczne, nie nagrzewa się tak, jak zgrzewarka, ale poprzez emisję ultradźwięków rozpuszcza keratynę i powoduje kurczenie tulejek termokurczliwych. Niewątpliwą zaletą metody jest jej innowacyjność, precyzja, brak konieczności posługiwania się mocno rozgrzewającą się zgrzewarką, która może spowodować oparzenie lub zniszczenie dotkniętej powierzchni.

Urządzenie do ultradźwięków jest estetyczne, nie naraża włosów i skóry na działanie ciepła, działa punktowo – precyzyjnie, na powierzchnię znajdującą się między płytkami zlokalizowanymi na końcówkach urządzenia. Łączenia wykonywane za pomocą tej metody są płaskie i mniej wyczuwalne w porównaniu do łączeń wykonywanych na zgrzewarce.
Czas noszenia: 4 -6 miesiący


4. Metoda taśmowa –tissage
Polega na doczepieniu włosów za pomocą wszycia całych kawałków taśmy w zrobiony w poprzek głowy warkoczyk. Splot zostaje wykonany z włosów klientki wzdłuż głowy około 1 cm warkoczykiem. Następnie taśmę przyszywa się cienką dratwą do warkocza. Metoda bezinwazyjna dla włosa. Mało znana w Polsce i rzadko wykonywana.

Czas noszenia: 5-8 tygodni.
Plusy metody:
Naturalność
Minusy metody:
Tylko dla osób z bardzo gęstymi, grubymi włosami, konieczna wzmożona pielęgnacja


5. Metoda na tulejki
Cienkie, podłużne tulejki zaciskane na 2. Dyskretne, świetnie trzymają pasemka. Dobierane pod kolor włosów rosnących na głowie.

Metoda ta jest idealna do zagęszczania i przedłużania włosów cienkich i normalnych. Jest to metoda przedłużania włosów „na zimno”, polegająca na doczepianiu pasm za pomocą małych metalowych tulejek do własnych włosów. Rozmiar tulejek oraz ich rodzaj dobiera się odpowiednio do grubości i struktury włosa. Czas noszenia ok 2,5- 3 miesięcy.
Plusy metody:
silne łączenie…
Minusy metody: nie dla osób uczulonych na miedź


6. Metoda na tulejki termokurczliwe
Metoda przedłużania włosów z wykorzystaniem tulejek termokurczliwych, które pod wpływem ciepła ze zgrzewarki lub ultradźwięków, kurczą się, zaciskając i łącząc włosy klientki z pasemkami z końcówką prostą – STICK (jak pod mikroringi i tulejki).

Tulejki wykonane są z tworzywa, które pod wpływem temperatury kurczy się, tym samym mocno zaciskając wokół pasemka. Nie wtapiają się w strukturę włosa i nie powodują jego naruszenia.
Czas noszenia: ok. 1-1,5 miesiąca.


7. Metoda clip on/off (Clip-in) – taśmy na klipsach
Najszybsza metoda przedłużania włosów – efekt widoczny w niespełna 30 minut. Bardzo popularna metoda przedłużania włosów na spinki/klipsy. Włosy na taśmie w dłuższych fragmentach, bądź pasemkami, wpina się za pomocą specjalnych małych spineczek we włosy naturalne. Dzięki tej metodzie można nie tylko przedłużyć i zagęścić włosy, ale również nadać fryzurze nowy charakter, jak asymetria, czy kolorowe pasemka. Polecany dla osób pragnących osiągnąć efekt przedłużenia na 1 dzień, czy wieczór.
Plusy metody:
Szybkość zabiegu i ściągnięcia, niska cena, łatwe do samodzielnego założenia
Minusy metody:
zazwyczaj niska jakość włosów


8. Metoda TAPE-ON/TAPE-OFF/Easy-On - „kanapkowa”
Metoda polega na doklejaniu pasm włosów na szerokość sekcji głowy. System, który pozwala przedłużyć i zagęścić włosy w bardzo krótkim czasie, stworzony z myślą o tych z Pań, które często lubią zmieniać swój wizerunek. Włosy na taśmach przyczepia się za pomocą substancji klejącej, nakładanej na włosy – łączenia są niewidoczne.

Czas noszenia 2-3 tygodnie.
Plusy metody:
Szybkość zabiegu
Minusy metody:
Mała trwałość, użycie substancji klejącej


ZAPISY przyjmujemy pod numerem tel. 508 029 087
Cena szkolenia:

  • 1 metoda 990 zł (włosy gotowe do aplikacji) keratyna lub ultradźwięki lub kanapkowa lub ringi             (czas szkolenia do dwóch godzin). Szkolenie indywidualne
  • 2 metody 1300 zł (włosy gotowe do aplikacji) keratyna lub ultradźwięki lub kanapkowa lub ringi.
    (czas szkolenia do dwóch godzin). Szkolenie indywidualne
  • 3 metody 1600 zł (włosy gotowe do aplikacji) keratyna lub ultradźwięki lub kanapkowa lub ringi           (czas szkolenia do dwóch godzin). Szkolenie indywidualne
  • Szkolenie specjalistyczne z przedłużania włosów na ULTRADŹWIĘKI  2900 zł

  Praca z włosami virgin, robienie łączeń na włosach z kitki, odnowa łączeń włosów.         

                                  Czas do 5 godz. Cena 2900.SZKOLENIE INDYWIDUALNE

Szkolenie prowadzi instruktor z dziesięciolenim stażem, na szkoleniu dowiesz się wielu praktycznych niuansów, których nie dadzą Ci inne szkolenia. Będziesz mógł wystartować z pracą w pełni przygotowany. Nie chodzi tu o podstawy, o których dowiesz się na standardowych szkoleniach ale o wiedzę, którą nabywa się z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki tej wiedzy nie będzie reklamacji typu " pasemka się zsunęły lub wychodzą włosy z pasemka"

                                        Możliwość kupna   włosów na miejscu i wysyłkowo

 

Kursant(ka) otrzymuje w ramach kursu 1certyfikat (honorowany za granicą) ukończen

ia do wyboru w języku polskim, angielskim lub niemieckim, za każdy kolejny jest dopłata 20 zł.


Informacje i zapisy tel. 508 029 087

• lub drogą elektroniczną:


Numer konta:

PHU Coco 33 B.S. Violetta Krause
Al. Wojska Polskiego 10/U2
70-470 Szczecin
POLAND
NIP 9551671976
Tel. 0048-508 029 087

 

 ING Bank Śląski

Nr konta w PLN: 38 1050 1559 1000 0092 5267 7084

Numer IBAN : PL 38 1050 1559 1000 0092 5267 7084

kod SWIFT:  INGBPLPW

 

    

Odwiedź nas

Coco 33 Beauty Salon
Al. Wojska Polskiego 10/U-2
70-470 Szczecin
tel. kom. +48 508 029 087

tel. kom. +48 795 206 288 (Kosmetyczka)

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 9.00-19.00
Sobota 9.00-17.00

Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright © www.salonkosmetycznyszczecin.com - Salon kosmetyczny Szczecin 2021
Projekt i wykonanie: www.artgo.pl - strony internetowe Szczecin