Prostowanie włosów - Przedłużanie włosów

Keratynowe prostowanie włosów

Keratynowe Prostowanie Włosów

Prostowanie włosów True Keratin jest zabiegiem opartym o keratynę, która bez udziału agresywnych środków chemicznych, w naturalny sposób  znacznie  prostuje włosy (ale nie całkowicie, gdyż nie jest to zabieg chemiczny). Ma bardzo silne działanie odżywcze, które przeobraża włosy i nadaje im połysk. Ta niewiarygodna terapia została opracowana dla osób, które mają włosy lokowane, poskręcane lub zniszczone. Poprzez wprowadzenie keratyny głęboko w powłoczkę włosa, True Keratin wpływa na naturalne składniki włosów, pozwalając im osiągnąć radykalny blask, piękną gładkość i zdrowy, łatwy w utrzymaniu wygląd. Jest to zabieg przede wszystkim dogłębnie pielęgnujący włosy.

Kiedy stosować:

Na terapii True Keratin może skorzystać każdy, nawet osoby mające włosy poddane zbyt wielu procesom i zniszczone chemią. W przeciwieństwie do innych terapii nadaje się do włosów farbowanych i prostowanych chemicznie. Właściwie, im bardziej zniszczone włosy, tym lepiej i dłużej działa terapia, która głęboko je odżywia i odbudowuje. Jest ona czymś więcej, niż tylko sposobem na prostowanie.

Efekty zabiegu

Natychmiastowy rezultat to miękkość, połysk i wykwintność. Terapia True Keratin jest łagodna dla włosów, poprawia ich stan i odbudowuje odporność, aby uczynić je silnymi i elastycznymi. Ponadto, uodparnia włosy na warunki pogodowe i rozwiewanie się na wszystkie strony oraz przeciwdziała efektom wilgoci. Gdy włosy są cudowne, lśniące i łatwe w układaniu, a czas konieczny do ich stylizacji jest znacznie zredukowany.

 

Cennik:

Zabieg Cena
Keratynowe prostowanie włosów - włosy krótkie 250-350 zł
Keratynowe prostowanie włosów - włosy półdługie 400 -500 zł
Keratynowe prostowanie włosów - włosy długie 500 -650 zł
Pielęgnacja w domu
Zestaw szampon + odżywka True Keratin Moroccan Miracle 170 zł
Szampon lub odżywka True Keratin Moroccan Miracle   90 zł

    

Odwiedź nas

Coco 33 Beauty Salon
Al. Wojska Polskiego 10/U-2
70-470 Szczecin
tel. kom. +48 508 029 087

tel. kom. +48 795 206 288 (Kosmetyczka)

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 9.00-19.00
Sobota 9.00-17.00

Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright © www.salonkosmetycznyszczecin.com - Salon kosmetyczny Szczecin 2021
Projekt i wykonanie: www.artgo.pl - strony internetowe Szczecin