Manicure hybrydowy - Manicure

Nowy pomysł na piękne i zadbane paznokcie!

Manicure hybrydowy jest jednym z najnowszych trendów w stylizacji paznokci. Skierowany przede wszystkim do kobiet nieprzepadających za paznokciami żelowymi, akrylowmi, a chcącymi posiadać piękne i twarde paznokcie.

manicure szczecin
Już teraz możesz się cieszyć trwałym manicure'em nawet do trzech tygodni.

Główne zalety to trwałość jak żel oraz łatwa aplikacja, jak przy tradycyjnym malowaniu paznokci. Lakier zastąpiony został emalią hybrydową, którą utwardza się światłem UV. Po utwardzeniu paznokcie stają się twarde, mocne, a co najważniejsze wyglądają naturalnie. Poza tym warstwa lakieru jest tak samo cienka jak przy tradycyjnym lakierze do paznokci. Wygląda naturalnie, jest cienki i elastyczny. Nie czekasz aż lakier wyschnie. Od razu po wyjęciu z lampy UV możesz w pełni cieszyć się pięknymi paznokciami, bez obawy, że zniszczysz swój świeży manicure np. sięgając do torebki po klucze. Trwałość lakierów hybrydowych jest zbliżona do paznokci utwardzanych żelem, dlatego nie odpryskują one już po dwóch trzech dniach, jak w przypadku tradycyjnych lakierów do paznokci. Czas wykonania to ok. 60 - 80 minut.

Samo wykonanie manicure hybrydowego prawie nie różni się od tradycyjnego manicure z malowaniem:

  • nadanie kształtu paznokciom oraz ewentualne usunięcie/odepchnięcie skórek,
  • delikatne matowienie płytki paznokcia w celu uzyskania lepszej przyczepności produktu (tak samo jak przy malowaniu paznokci),
  • nałożenie preparatu odtłuszczającego, który również ma na celu zwiększenie przyczepności do płytki paznokcie, a przez to większą trwałośc manicure,
  • przystąpienie do aplikacji lakieru hybrydowego: nałożenie bazy, dwóch warstw lakieru oraz top coat'u, dzięki któremu połysk lakieru hybrydowego będzie jeszcze trwalszy. Każda warstwa lakieru wymaga utwardzenia w lampie UV.


Wykonany w profesjonalnym salonie nie niesie ze sobą żadnego ryzyka uszkodzenia paznokci. UWAGA! Próby samodzielnego ściągania lakieru różnymi metodami mogą skutkować uszkodzeniem paznokci. Jeśli chcesz mieć pewność, że zarówno nałożenie jak i później ściągnięcie lakieru zostanie fachowo wykonane, skorzystaj z naszych usług.

 

Cennik:

Zabieg Cena
Manicure hybrydowy
Manicure hybrydowy jeden kolor  70 zł

Manicure hybrydowy francuski

80 zl

Ściągnięcie hybrydy

15 zł

    

Odwiedź nas

Coco 33 Beauty Salon
Al. Wojska Polskiego 10/U-2
70-470 Szczecin
tel. kom. +48 508 029 087

tel. kom. +48 795 206 288 (Kosmetyczka)

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 9.00-19.00
Sobota 9.00-17.00

Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright © www.salonkosmetycznyszczecin.com - Salon kosmetyczny Szczecin 2021
Projekt i wykonanie: www.artgo.pl - strony internetowe Szczecin