Przedłużanie włosów - Fryzjerstwo

Włosy to nasza pasja...

 

JEDYNI W SZCZECINIE OFERUJEMY

PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW ULTRADŹWIĘKAMI - PRÓŹNIOWO  - Great Length MULTISONIC

System MULTISONIC – system, który zrewolucjonizował świat!

 

 

W razie pytań proszę o telefon 508 029 087

 

Gwarancja na włosy 6 miesięcy. Karta klienta. certyfikat jakości włosów

 

Maszyna Multisonic to połączenie dwóch metod w jednym urządzeniu, które zrewolucjonizowało świat przedłużania włosów. Umożliwia przedłużanie pojedynczym systemem ultradźwiękowym, jak i daje możliwość aplikacji kolbą Multisonic aż 5 pasemek jednocześnie. Gwarantuje bardzo dokładne i perfekcyjne umocowanie każdego pasemka. Połączenia są płaskie i prawie niewyczuwalne w dotyku. Za każdym razem otrzymujemy równe odległości między pasmami włosów. System ten jest delikatny i bezpieczny dla naszych włosów.

 

 

Gwarancja i karta klienta

Great Lengths daje gwarancję na swoje włosy i usługę na okres 6 miesięcy. Praktyka jednak pokazuje, że właściwie pielęgnowane włosy mogą być noszone znacznie dłużej, nawet do 9 – 10 miesięcy. Czas ich noszenia zależy przede wszystkim od tempa wzrostu naturalnych włosów klientki. Warunkiem od którego uzależniona jest gwarancja jest konieczność stosowania odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych oraz specjalistycznych szczotek do rozczesywania, które zapewniają doskonałą jakość pasm.

Kartę klienta otrzymuje każda osoba korzystające z usług naszych salonów. Gwarantuje ona bezpłatne terminy kontrolne w salonach GL. Kontrolujemy wtedy jakość łączeń i pasemek, a w razie potrzeby poprawiamy wszelkie niedociągnięcia. Otrzymanie karty klienta wiąże się z uzyskaniem pewności co do najwyższej jakości usługi, oraz faktu, że założone zostały oryginalne włosy GL.

 

Metoda GreatLenghts Multisonic

  • pasemko 20 cm -    19 PLN
  • pasemko 30 cm -    21 PLN
  • pasemko 40 cm -    22 PLN
  • pasemko 45 cm -    23 PLN
  • pasemko 50 cm -    26,50 PLN
  • pasemko 60 cm -    29,50 PLN

 

W ofercie również:

Włosy europejskie 11 zł pasemko 50 cm

Włosy indyjskie 15 zł pasemko


 

 

 

Kartę klienta otrzymuje każda osoba korzystające z usług naszych salonów. Gwarantuje ona bezpłatne terminy kontrolne w salonach GL. Kontrolujemy wtedy jakość łączeń i pasemek, a w razie potrzeby poprawiamy wszelkie niedociągnięcia. Otrzymanie karty klienta wiąże się z uzyskaniem pewności co do najwyższej jakości usługi, oraz faktu, że założone zostały oryginalne włosy GL.Na karcie klienta znajduje się data założenia włosów oraz numer zamówienia. Po otrzymaniu takiej karty każdy klient staje się członkiem Naszej Rodziny Great Lengths.

Słysząc, że jakaś metoda jest „zła”, zawsze odpowiadamy, że różne metody są odpowiednie dla różnych osób w różnych sytuacjach, a poprawnie wykonany zabieg gwarantuje zadowolenie klienta. 

Bezpieczne przedłużanie włosów, to priorytet każdego profesjonalisty. Nasza wykwalifikowana kadra Coco 33, najwyższa jakość starannie wyselekcjonowanych włosów oraz wysokiej klasy urządzenia, gwarantują, iż przedłużanie, zagęszczanie czy uzupełnianie włosów, będzie w najwyższej mierze zadowalające dla klienta. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, począwszy od pierwszego kontaktu, na długoletniej przyjaźni kończąc.

 

Poradnik »

    

Odwiedź nas

Coco 33 Beauty Salon
Al. Wojska Polskiego 10/U-2
70-470 Szczecin
tel. 91 433 08 83
tel. kom. +48 786 815 288

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 9.00-19.00
Sobota 9.00-18.00

Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright © www.salonkosmetycznyszczecin.com - Salon kosmetyczny Szczecin 2017
Projekt i wykonanie: www.artgo.pl - strony internetowe Szczecin